Wrażenia, opinie, komentarze

Katarzyna

„Przyjechałam do kapsuły z oczekiwaniem, że „polatam” po kosmosie, ale kiedy faktycznie poczułam, że unoszę się z fotelem, wystraszyłam się i poczułam jak łagodnie wracam na miejsce.  Przez resztę sesji czułam energię przepływającą przez całe moje ciało i delikatne kołysanie. Na pewno tu wrócę i tym razem pozwolę unieść się wyżej ;-)”

Joanna

„Niesamowite wrażenia, ciepła fala jakby rozpuszczała moje ciało i nagle stałam się jednością z powietrzem w kapsule. Dosłownie się rozpłynęłam. Stanowczo za krótka sesja.”

Ewa

„W kapsule zobaczyłam przyczynę swojej choroby z którą zmagałam się 15 lat. Zrozumiałam, że sama sobie ją zafundowałam. Poza tym czułam jakby coś rozpychało się we mnie od środka, energia?  Nie było to bolesne ale dziwne.”

Robert

” Przyjechałem tu bo mnie żona namówiła. Przyznaję, że byłem nastawiony sceptycznie i chciałem udowodnić żonie, że wierzy w bzdury…. ale przeżyłem w kapsule coś pięknego!  To było bardzo osobiste, więc nie chcę wchodzić w szczegóły ale polecam niedowiarkom. Zanim wyśmiejesz, wejdź i sam się przekonaj…”

Weronika

„Zmagam się z nerwicą lękową, myślałam, że długo nie wytrzymam w kapsule, ale gdy zamknęłaś drzwi ogarnął mnie taki spokój, u uczucie zaopiekowania, że nie chciałam wychodzić. Ten spokój towarzyszył mi jeszcze przez tydzień, dlatego tu wracam…”

To miejsce czeka na Twoją opinię

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *