Radykalne Wybaczanie

     Niemal każdy z nas doświadczył      w życiu głębokiego zranienia, które zostawiło w naszym sercu ślad.

Co jakiś czas, wydarzenia zewnętrzne przypominają nam o tej ranie i powodują,       że zaczyna ona na nowo krwawić.

        

Wracamy pamięcią do wyrządzonej krzywdy, odczuwamy żal, bezsilność, złość i często też  nienawiść,  a w związku z tym pojawia się też poczucie winy, że to czujemy.  Więc tłumimy te uczucia i chowamy głęboko w sercu do następnego razu. Lecz one wyjdą, znów upomną się o uznanie, zauważenie, uwolnienie.

I tak tkwimy w tym błędnym kole, które zakłóca nasze szczęście, ale też jest przyczyną wielu chorób.

Możemy  wybaczyć i puścić tą przeszłość, aby zrobić miejsce na nowe szczęśliwe życie. Nie mówię tu o tradycyjnym wybaczaniu lecz o radykalanym.

Twórcą metody Radykalnego Wybaczania jest Colin C. Tipping, który opisał  ją w swoich książkach „Radykalne Wybaczanie” oraz „Radykalne Samowybaczanie” .

Colin Tipping uczy nas sztuki prawdziwego wybaczania, zmiany perspektywy, nowego spojrzenia na wszystko co się w naszym życiu wydarza, dzięki temu możemy dostrzec doskonałość  nawet w najgorszych , dramatycznych sytuacjach i wyciągać z nich cenne lekcje,  a co najważniejsze skutkiem ubocznym jest uzdrowienie duszy i ciała.

W swoich książkach autor oferuje niezwykle skuteczne metody i narzędzia, które możemy sami wykorzystać do pracy nad sobą i zmianą swojego życia. Nie każdy jednak potrafi sam  się zmobilizować, ułożyć plan, często nie wiemy od czego zacząć. Wtedy nieodzowna okazuje się pomoc Trenera Radykalnego Wybaczania.

Służę pomocą w tym zakresie.

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez ten proces i jestem przekonana, że jeśli podejdziesz do tej pracy z ufnością, otwartym sercem i szczerą intencją zmiany swojego życia, to zadzieją się cuda. Widziałam to już nie raz i wiem jak to działa.

Jednak podkreślam, że to Ty musisz wykonać tę  pracę, ja jestem tylko po to by wskazać Ci drogę, podpowiedzieć, oświetlić to co ukryte, tylko wtedy masz gwarancję, że metoda zadziała.

,