gansy 3

Gansy cz. 3

Uryna 50zł – Pomaga w leczeniu trądziku, łuszczycy, infekcji grzybiczych, bakteryjnych. Ponadto korzystnie wpływa na rozstępy oraz blizny.

Włosy 50zł – Mieszanka ziół specjalnie dobrana na wzmocnienie włosów i paznokci, czyli wprowadzenie balansu w organizmie dystrybucji wapna.

Witamina B- 12 – 50 zł   Polecana przy anemii, białaczce,demencji, owrzodzeniach języka i jamy ustnej, mrowienie kończyn, refluksie, cukrzycy, wysokiej homocysteinie polecany przy terapi nowotworu jelit oraz  trzustki.  

*Witamina B-17 50zł – Działa przeciwnowotworowo oraz obniża zdolność komórek nowotworowych do przerzutów na inne organy.

Witamina C 50zł – Dobra na prace oczyszczająca wątrobę z  żółci oraz układ limfatyczny, nerki.

Wiesjełka – 150 zł – (gans z grzybów) Skuteczny środek polecany w celu wzmocnienia potencji mężczyzn. Grzyb uważany jest za najpotężniejszy afrodyzjak, zawiera fitosterydy, podobne w ich działaniu męskim hormonom płciowym. Poza tym wspomaga w leczeniu innych chorób, ponieważ zawiera wiele innych przydatnych substancji. Działanie p/wirusowe, p/bakteryjne, w szczególności wirusy opryszczki i grzyby.

Wrotycz 50zł – Działa rozkurczowo, przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Może zmniejszać wzdęcia i dolegliwości układu pokarmowego, przy czym skutecznie zwalcza pasożyty bytujące w organizmie człowieka, np. glistę ludzką.

Zdrowe nerki  – 50 zł  Zioła wspomagające pracę nerek.  

Złoto 250 zł- Bardzo duże spektrum pozytywnego działania i zmian w organizmie.

Zioła 50zł – Na wzmocnienie włosów i paznokci.

Żelazo 100 zł Stymuluje odporność organizmu, zapewnia prawidłową pracę serca i sprawność mięśni, wspomaga walkę z wolnymi rodnikami, a także zmniejsza uczucie zmęczenia. Jest niezbędne dla kobiet w ciąży, ponieważ zapobiega anemii i zapewnia prawidłowy rozwój płodu.

Żylaki  100 zł Mieszanka gansów, stosować na żylaki, pryskać w dużej ilości oraz pić.

 Koenzym Q10   50zł – Ma zdolność wiązania wolnych rodników tlenowych, co wskazuje na jego właściwości przeciwutleniające. Tym samym pomaga nie tylko opóźnić procesy starzenia ale również pomaga  zapobiec uszkodzeniom białek i DNA.  

GANS Plazmy  120 zł

Działa i wpływa na zrównoważenie układu limfatycznego w ciele człowieka. Utrzymuje równowagę płynów takich jak limfa i osocze. Odżywia, dotlenia, usuwa produkty przemiany materii oraz utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową organizmu.  Efektywnie wspomaga transport , produktów przemiany materii do wątroby, nerek i płuc, jak i ich odprowadzenie z nich. Gdzie są one lepiej wydalane z organizmu. Wzmacnia organizm przy silnych stanach chorobowych, szczególnie przewlekłych jak i  infekcjach wirusowych. Poprawia koordynację gruczołów tak jak :

grasicy, migdałków, gródków chłonnych ,węzłów chłonnych.  

Dzięki Gansowi Plazmy regeneracja i gojenie ran następuje szybciej co jednocześnie przynosi szybszą ulgę choremu. W odniesieniu do skóry, pomaga jej funkcjonować w odpowiednich warunkach, wymiany gazowej na materię biologiczną i odwrotnie, co znacznie wypływa na jej wygląd, regenerację, a także procesy starzenia się. ​Wszelkie wyżej wymienione właściwości odnoszą się do wszystkich 3 form używania ciekłej plazmy komplementarnie, i w imię zasady małą łyżeczką a często.  

GANS Plazmy KP  120 zł

Wspomaga transport tlenu i składników pokarmowych do komórek oraz wydalania produktów końcowych przemiany na przykład dwutlenku węgla oraz mocznika. Oprócz tego Gans Plamza K reguluje i balansuje  wszelkie zaburzenia na poziomie transportu hormonów oraz innych substancji pomiędzy komórkami.

Reguluje rozprowadzanie substancji odżywczych wchłoniętych z przewodu pokarmowego,  a także

odprowadzanie produktów przemiany materii do nerek i gruczołów potowych. Reguluje funkcjonalność krwi wprowadzając balans w osoczu jak i hemoglobinie. Efektywnie stymuluje naprawę uszkodzonych ścięgien, mięśni, więzadeł, chrząstek czy kości, dlatego jego zastosowanie obejmuje przede wszystkim działania regeneracyjne.  

GANS Plazmy FP  120 zł

… to doskonały koncentrat komórkowy, który w naturalny sposób rewitalizuje i odbudowuje skórę, a także wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu. Sprawia, że skóra jest odżywiona, a zmarszczki przestają być widoczne. Aplikacja na włosy wzmacnia je i skutecznie ogranicza ich wypadanie. Efektem używania jest zdrowsza, jędrna skóra z wypełnionymi zmarszczkami oraz zdrowe i silne włosy. Daje doskonałe efekty w przypadku redukcji cieni pod oczami oraz wiotkości skóry dolnych powiek. Skóra pod oczami po Gansie plazmay FP ulega wygładzeniu, poprawia się jej elastyczność oraz napięcie.​

Wspomaga i reguluje procesy związane z problemami dermatologicznymi, uszkodzeniami i wadami szeroko pojętego układu kostnego, przy problemach zębnych, a także w ginekologicznymi, jaki pomaga w procesach po postępowaniu chirurgicznym. Pomaga wypełniać ubytki w tkankach i narządach, a także pomaga spajać je i uszczelniać. Wskazuje działanie hemostatyczne i inicjuje angiogenezę.   

gansy str. 2

Pozostałe produkty

 

1 thought on “gansy 3”

  1. Pingback: gansy 2 - Między Myślami

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *