Luźne rozmowy o Totalnej Biologii i nie tylko.....

Pierwszy odcinek serii rozmów o Totalnej Biologii. Rozmawiamy z Kasią  o podstawach Nowej Medycyny opierając się na przykładzie emocji lęlu o życie.

W drugim odcinku rozmawiamy o planie dusz i o  dzieciach – dlaczego chorują, czyje emocje wpływają na ich zdrowie i rozwój.

„Cały Ród w buzi…?” Co Totalna Biologia mówi o zębach? Jakie mają znaczenie, i dlaczego jeden ząb ma próchnicę, a inny nie.

Luźne rozważania o dokonywaniu wyborów życiowych i o co chodzi z tym 3D i 5D.

Radykalnie wybaczyć? Co to znaczy   i jak wybaczanie może nam pomóc w zmianie postrzegania trudnych doświadczeń w naszym życiu.

Co nauka ma wspólnego z duchowością, czy można to połączyć? Jeśli temat Was interesuje, polecamy autorów książek do których warto zajrzeć.

Rozmawiamy o zdrowiu kobiet, dlaczego powstają guzy piersi, jajników i macicy,   i dlaczego nie musimy się ich bać.

Tym razem coś dla panów. Co z tą prostatą, co warto o niej wiedzieć. Jak powstają guzy i dlaczego.

Tytuł trochę przewrotny, bo nie powiem Wam co nas czeka, nie jestem wróżką ani jasnowidzem, ale powiem jak działają pewne mechanizmy kreacji tego świata.

W grudniu minionego roku odwiedził mnie Darek z kanału Przebudzonko Ścieżki Wolnej Woli, przy okazji naszego spotkania Darek nagrał krótki materiał, który za jego zgodą publikuję.

Rozmawiamy z Kasią o tym, co to jest kapsuła balansująca, czy warto spróbować sesji w kapsule, czego możemy się w niej spodziewać.

Kolejna wizyta Darka Michalika u mnie  w Wilczycach zaowocowała krótkim nagraniem na temat Radykalnego Wybaczania.

cropped-Original-on-Transparent.png

Bywam też na ...