Co to jest „gans”?

Co to jest gans?

GANS – to skrót od angielskiej nazwy Gas at nano stat – czyli gaz w stanie nanomaterii – czwarty stan skupienia.  To otwarte atomy z pierwiastków,  z których składa się  nasze ciało. Możemy wytworzyć różne gansy, o różnych właściwościach energetycznych, które można wykorzystywać do różnych zastosowań. My głównie skupiamy się na właściwościach zdrowotnych, ale gansy mają wiele różnych zastosowań ( rolnictwo, komunikacja, transport…)  Każdy GANS ma określoną siłę pól , zależy to od pierwiastków wykorzystanych do ich produkcji.

Proces produkcji został opracowany przez irańskiego inżyniera, fizyka jądrowego – Mehrana Tavakoli Keshe, założyciela  The Keshe Foundation.

Gdy umieścimy zamkniętą fiolkę z GANSem, w wodzie możemy nasycić wodę polami pierwiastka, zioła, witaminy z których zrobiony jest GANS i zmienić jej strukturę. Wówczas woda nie jest już wodą tylko ciekłą plazmą.

Pola magnetyczno – grawitacyjne w swojej sile działają, w sposób niewidoczny dla oka (podobnie jak pola magnesów), lecz efekty tego działania są widoczne i mierzalne.

Dostajesz gans i co dalej?

 

Tak wygląda ampułka z 1 gansem, w środku jest płyn którego nie należy wylewać, ampułka pozostaje zawsze zamknięta. Gansy kupujesz raz i one są wieczne, nie zużywają się, emitują energię pierwiastków potrzebnych w naszym organizmie i nasycają polami energii wodę, która staje się ciekłą plazmą i tą wodę spożywamy.

   Pamiętaj aby nakleić opis na pojemnik (butelkę lub słoik)   jaki Gans wkładamy. Wrzucamy do pojemnika z wodą ampułkę,  czekamy minimum 2 godziny aż woda nasyci się polami i można pić. Mamy ciekłą plazmę.  Gdy słoik jest w połowie pusty dolewamy wody czekamy 2 godziny i mamy ponownie pełen słoik 100% preparatu i tak powtarzamy w nieskończoność. Z każdym Gansem postępujemy tak samo.

 

Zastosowanie

Pijemy 3 x dziennie (w ilości minimum 30 ml do 50 ml ) przez 1 do 2 miesięcy aż nasze gruczoły zaczną pracować w harmonii.

Bardzo ważne – aby osiągnąć oczekiwane rezultaty należy równocześnie z piciem stosować spryskiwanie ciała ( przede wszystkim górnej części ciała – głowa, ramiona, klatka piersiowa oraz tej części gdzie jest „problem”) a także inhalacje wziewne z mieszanek tych wód, (np. w nawilżaczu powietrza w mieszkaniach) .

Zastosowanie tych trzech metod wchłaniania jednocześnie daje nam szybki efekt poprawy zdrowia.

Na samym początku stosowania może wystąpić  efekt pogorszenia, nie jest to regułą i nie każdy reaguje tak samo. Zależy to od naszego organizmu. Może być tak, że  temperatura zaczyna skakać, aż zniknie- to znaczy że ciało zaczyna się regenerować. Dzieje się to dzięki zastosowaniu złotej zasady dynamiki plazmy: silniejszy karmi słabszego, gdzie do pakietu energetycznego danego niedoboru stosujemy dedykowane Gansy w odpowiedniej sile pól.

Nie ma możliwości przedawkowania, to jest energia, organizm weźmie dokładnie tyle ile potrzebuje, resztę wydali do środowiska.

1 thought on “Co to jest „gans”?”

  1. Pingback: gansy - Między Myślami

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *